Product Details
Place of Origin: china
Brand Name: Zoomlion
Model Number: ZLJ5280THBJF
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1 set
Price: Negotiable
|
Product Brand:
|
Zoomlion
|
Gross Mass:
|
28000kg
|
Max Vertical Reach:
|
43m
|
Max Horizontal Reach:
|
38m
|
Maximum Fabric Depth:
|
29.68m
|
Date Of Manufacture:
|
2021.7
|
Rated Working Pressure:
|
35MPa
|
Rotation Angle:
|
360°
|
|
Product Brand:
|
Zoomlion
|
|
Gross Mass:
|
28000kg
|
|
Max Vertical Reach:
|
43m
|
|
Max Horizontal Reach:
|
38m
|
|
Maximum Fabric Depth:
|
29.68m
|
|
Date Of Manufacture:
|
2021.7
|
|
Rated Working Pressure:
|
35MPa
|
|
Rotation Angle:
|
360°
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Brand | Zoomlion |
| Manufacture Date | July 2021 |
| Gross Mass | 28000kg |
| Max Vertical Reach | 43m |
| Max Horizontal Reach | 38m |
| Maximum Fabric Depth | 29.68m |
| Rated Working Pressure | 35MPa |
| Rotation Angle | 360° |