Product Details
Place of Origin: china
Brand Name: SANY
Model Number: SYM5200THBF
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1 set
Price: Negotiable
|
Date Of Manufacture:
|
2022.02
|
Brand:
|
SANY
|
Max Vertical Reach:
|
30m
|
Max Theoretical Pressure:
|
5Mpa
|
Max Horizontal Reach:
|
25m
|
Rotation Angle:
|
360°
|
Max Theoretical Output:
|
108m³/h
|
Product Brand:
|
SANY
|
|
Date Of Manufacture:
|
2022.02
|
|
Brand:
|
SANY
|
|
Max Vertical Reach:
|
30m
|
|
Max Theoretical Pressure:
|
5Mpa
|
|
Max Horizontal Reach:
|
25m
|
|
Rotation Angle:
|
360°
|
|
Max Theoretical Output:
|
108m³/h
|
|
Product Brand:
|
SANY
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Brand | SANY |
| Model | SYM5200THBF |
| Manufacture Date | February 2022 |
| Gross Mass | 20000kg |
| Max Vertical Reach | 30m |
| Max Horizontal Reach | 25m |
| Rotation Angle | 360° |
| Max Theoretical Output | 108m³/h |
| Max Theoretical Pressure | 6.6Mpa |