Product Details
Place of Origin: china
Brand Name: SANY
Model Number: SYM5359THB
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1 set
Price: Negotiable
|
Max Horizontal Reach:
|
42m
|
Product Brand:
|
SANY
|
Date Of Manufacture:
|
2021.12
|
Brand:
|
SANY
|
Max Theoretical Pressure:
|
12Mpa
|
Max Theoretical Output:
|
170m³/h
|
Gross Mass:
|
35000kg
|
Max Vertical Reach:
|
47m
|
|
Max Horizontal Reach:
|
42m
|
|
Product Brand:
|
SANY
|
|
Date Of Manufacture:
|
2021.12
|
|
Brand:
|
SANY
|
|
Max Theoretical Pressure:
|
12Mpa
|
|
Max Theoretical Output:
|
170m³/h
|
|
Gross Mass:
|
35000kg
|
|
Max Vertical Reach:
|
47m
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Brand | SANY |
| Model | SYM5359THB |
| Max Vertical Reach | 47m |
| Max Horizontal Reach | 42m |
| Max Theoretical Pressure | 12Mpa |
| Max Theoretical Output | 170m³/h |
| Gross Mass | 35000kg |
| Rotation Angle | 360° |
| Date of Manufacture | December 2021 |