Product Details
Place of Origin: china
Brand Name: Zoomlion
Model Number: ZLJ5441THBBE
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1 set
Price: Negotiable
|
Max Theoretical Output:
|
180m³/h
|
Date Of Manufacture:
|
2020.09
|
Rotation Angle:
|
360°
|
Gross Mass:
|
44000kg
|
Max Horizontal Reach:
|
56m
|
Max Vertical Reach:
|
63m
|
Max Theoretical Pressure:
|
11Mpa
|
Product Brand:
|
Zoomlion
|
|
Max Theoretical Output:
|
180m³/h
|
|
Date Of Manufacture:
|
2020.09
|
|
Rotation Angle:
|
360°
|
|
Gross Mass:
|
44000kg
|
|
Max Horizontal Reach:
|
56m
|
|
Max Vertical Reach:
|
63m
|
|
Max Theoretical Pressure:
|
11Mpa
|
|
Product Brand:
|
Zoomlion
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Max Theoretical Output | 180m³/h |
| Manufacture Date | September 2020 |
| Rotation Angle | 360° |
| Gross Mass | 44,000kg |
| Max Horizontal Reach | 56m |
| Max Vertical Reach | 63m |
| Max Theoretical Pressure | 11Mpa |
| Brand | Zoomlion |
| Model Number | ZLJ5441THBBE |