Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SANY
Numer modelu: SYM5360THBFS
|
Wymiar graniczny:
|
Długość całkowita: 12350 mm, szerokość całkowita: 2550 mm, wysokość całkowita: 4000 mm
|
Masa pojazdu:
|
36000 kg
|
Wysokość pionowa wysięgnika:
|
51m
|
Długość pozioma wyciągu:
|
45m
|
głębokość pionowa wysięgnika:
|
37m
|
Minimalna wysokość rozłożenia:
|
14m
|
Norma emisji:
|
Chiny VI
|
Teoretyczne przemieszczenie betonu:
|
Niskie ciśnienie: 180 metrów sześciennych na godzinę. Wysokie ciśnienie: 120 metrów sześciennych na
|
|
Wymiar graniczny:
|
Długość całkowita: 12350 mm, szerokość całkowita: 2550 mm, wysokość całkowita: 4000 mm
|
|
Masa pojazdu:
|
36000 kg
|
|
Wysokość pionowa wysięgnika:
|
51m
|
|
Długość pozioma wyciągu:
|
45m
|
|
głębokość pionowa wysięgnika:
|
37m
|
|
Minimalna wysokość rozłożenia:
|
14m
|
|
Norma emisji:
|
Chiny VI
|
|
Teoretyczne przemieszczenie betonu:
|
Niskie ciśnienie: 180 metrów sześciennych na godzinę. Wysokie ciśnienie: 120 metrów sześciennych na
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Wymiar graniczny | Całkowita długość: 12350 mm, całkowita szerokość: 2550 mm, całkowita wysokość: 4000 mm |
| Masa pojazdu | 36000 kg |
| Wysokość pionowa wyciągu | 51m |
| Długość pozioma wyciągu | 45m |
| Głębokość pionowa wiatru | 37m |
| Minimalna wysokość rozkładu | 14 m |
| Standardy emisji | Chiny VI |
| Teoretyczne przesunięcie betonu | Niskie ciśnienie: 180 metrów sześciennych na godzinę |