Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SANY
Numer modelu: SYM5290THBES
|
masa brutto:
|
29000 kg
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
38 mln
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
Marka produktu:
|
Sany
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
43m
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
120m³/godz
|
Data produkcji:
|
2021.02
|
maksymalne ciśnienie teoretyczneul:
|
13 MPa
|
|
masa brutto:
|
29000 kg
|
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
38 mln
|
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
43m
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
120m³/godz
|
|
Data produkcji:
|
2021.02
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczneul:
|
13 MPa
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 29000 kg |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 13Mpa |
| kąt obrotu | 360° |
| Data produkcji | 2021.02 |
| Maksymalna teoretyczna moc wyjściowa | 120 m3/h |
| Maksymalny zasięg pionowy | 43m |
| Maksymalny zasięg poziomy | 38m |
| Marka | SANY |
Ten używany wózek pompowy SANY łączy w sobie moc i precyzję dla wymagających zastosowań budowlanych.skutecznie obsługuje zarówno projekty mieszkaniowe, jak i komercyjneRotacja o 360° i 43 m zasięgu pionowego zapewniają wyjątkową elastyczność pozycjonowania w ograniczonych przestrzeniach.
Idealne dla różnych scenariuszy budowy, w tym:
Oferujemy usługi personalizacji, aby dostosować tę ciężarówkę pompową do konkretnych wymagań projektu.Nasz zespół zapewnia, że sprzęt spełnia Państwa wymagania, zachowując jednocześnie znane standardy jakości SANY..
Odp.: Ciężarówkę pompową wytwarza SANY, wiodącą markę maszyn budowlanych.
A: Numer modelu SYM5290THBES.
Odpowiedź: Wyprodukowane w Chinach zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości.
A: Maksymalna teoretyczna moc 120 m3/h.