Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SANY
Numer modelu: SYM5290THBES
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
38 mln
|
Marka produktu:
|
Sany
|
maksymalne ciśnienie teoretyczneul:
|
13 MPa
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
120m³/godz
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
43m
|
masa brutto:
|
29000 kg
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
Data produkcji:
|
2021.02
|
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
38 mln
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczneul:
|
13 MPa
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
120m³/godz
|
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
43m
|
|
masa brutto:
|
29000 kg
|
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
|
Data produkcji:
|
2021.02
|
| Marka | SANY |
| Numer modelu | SYM5290THBES |
| Data produkcji | W lutym 2021 r. |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 13Mpa |
| Maksymalna teoretyczna moc wyjściowa | 120 m3/h |
| Maksymalny zasięg pionowy | 43m |
| Maksymalny zasięg poziomy | 38m |
| kąt obrotu | 360° |
| Masa brutto | 29,000kg |