Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SANY
Numer modelu: Sym5359Thb
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 SET
Cena: Zbywalny
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
42m
|
Marka produktu:
|
Sany
|
Data produkcji:
|
2021.12
|
Marka:
|
Sany
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
12MPa
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
170m3/godz
|
masa brutto:
|
35000 kg
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
47 mln
|
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
42m
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
Data produkcji:
|
2021.12
|
|
Marka:
|
Sany
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
12MPa
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
170m3/godz
|
|
masa brutto:
|
35000 kg
|
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
47 mln
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Marka | SANY |
| Model | SYM5359THB |
| Maksymalny zasięg pionowy | 47m |
| Maksymalny zasięg poziomy | 42m |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 12Mpa |
| Maksymalna teoretyczna moc wyjściowa | 170 m3/h |
| Masa brutto | 35000kg |
| kąt obrotu | 360° |
| Data produkcji | Październik 2021 |