Product Details
Place of Origin: china
Brand Name: SANY
Model Number: SYM5538THB
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1 set
Price: Negotiable
|
Gross Mass:
|
53000kg
|
Max Vertical Reach:
|
70m
|
Max Horizontal Reach:
|
68m
|
Product Brand:
|
SANY
|
Max Theoretical Pressure:
|
13Mpa
|
Max Theoretical Output:
|
180m³/h
|
Brand:
|
SANY
|
Date Of Manufacture:
|
2021.02
|
|
Gross Mass:
|
53000kg
|
|
Max Vertical Reach:
|
70m
|
|
Max Horizontal Reach:
|
68m
|
|
Product Brand:
|
SANY
|
|
Max Theoretical Pressure:
|
13Mpa
|
|
Max Theoretical Output:
|
180m³/h
|
|
Brand:
|
SANY
|
|
Date Of Manufacture:
|
2021.02
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Gross Mass | 53,000 kg |
| Max Vertical Reach | 70 m |
| Max Horizontal Reach | 68 m |
| Max Theoretical Pressure | 13 MPa |
| Max Theoretical Output | 180 m³/h |
| Rotation Angle | 360° |
| Manufacture Date | February 2021 |