Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SANY
Numer modelu: SYM5538THB
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 SET
Cena: Zbywalny
|
masa brutto:
|
53000 kg
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
70m
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
68m
|
Marka produktu:
|
Sany
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
13 MPa
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
180M³/godz
|
Marka:
|
Sany
|
Data produkcji:
|
2021.02
|
|
masa brutto:
|
53000 kg
|
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
70m
|
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
68m
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
13 MPa
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
180M³/godz
|
|
Marka:
|
Sany
|
|
Data produkcji:
|
2021.02
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 53 000 kg |
| Maksymalny zasięg pionowy | 70 m |
| Max poziomy zasięg | 68 m |
| Max teoretyczne ciśnienie | 13 MPa |
| Max teoretyczne wyjście | 180 m3/h |
| Kąt obrotu | 360 ° |
| Data produkcji | Luty 2021 |