Product Details
Place of Origin: china
Brand Name: SANY
Model Number: SYM5440THBV
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1 set
Price: Negotiable
|
Max Horizontal Reach:
|
56m
|
Product Brand:
|
SANY
|
Brand:
|
SANY
|
Max Vertical Reach:
|
62m
|
Max Theoretical Output:
|
180m³/h
|
Date Of Manufacture:
|
2021.01
|
Max Theoretical Pressure:
|
13Mpa
|
Gross Mass:
|
44000kg
|
|
Max Horizontal Reach:
|
56m
|
|
Product Brand:
|
SANY
|
|
Brand:
|
SANY
|
|
Max Vertical Reach:
|
62m
|
|
Max Theoretical Output:
|
180m³/h
|
|
Date Of Manufacture:
|
2021.01
|
|
Max Theoretical Pressure:
|
13Mpa
|
|
Gross Mass:
|
44000kg
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Max Horizontal Reach | 56m |
| Brand | SANY |
| Max Vertical Reach | 62m |
| Max Theoretical Output | 180m³/h |
| Manufacture Date | 2021.01 |
| Max Theoretical Pressure | 13Mpa |
| Gross Mass | 44000kg |