Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SANY
Numer modelu: SYM5440THBV
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 SET
Cena: Zbywalny
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
56m
|
Marka produktu:
|
Sany
|
Marka:
|
Sany
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
62m
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
180M³/godz
|
Data produkcji:
|
2021.01
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
13 MPa
|
masa brutto:
|
44000kg
|
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
56m
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
Marka:
|
Sany
|
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
62m
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
180M³/godz
|
|
Data produkcji:
|
2021.01
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
13 MPa
|
|
masa brutto:
|
44000kg
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny zasięg poziomy | 56m |
| Marka | SANY |
| Maksymalny zasięg pionowy | 62m |
| Maksymalna teoretyczna moc wyjściowa | 180 m3/h |
| Data produkcji | 2021.01 |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 13Mpa |
| Masa brutto | 44000 kg |