Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Sany
Numer modelu: SY5133THBE
|
masa brutto:
|
13490 kg
|
Marka produktu:
|
Sany
|
Prędkość obrotowa:
|
2200 obr./min
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
23 MPa
|
Data produkcji:
|
2019.03
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
115m³/godz
|
Maksymalna moc silnika:
|
131KW
|
|
masa brutto:
|
13490 kg
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
Prędkość obrotowa:
|
2200 obr./min
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
23 MPa
|
|
Data produkcji:
|
2019.03
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
115m³/godz
|
|
Maksymalna moc silnika:
|
131KW
|
| Marka | Sany |
| Numer modelu | SY5133THBE |
| Masa całkowita | 13490kg |
| Maksymalna moc | 131kW |
| Maksymalna wydajność teoretyczna | 115m³/h |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 23Mpa |
| Prędkość obrotowa | 2200 obr./min |
| Data produkcji | Marzec 2019 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
Pompa do betonu na podwoziu ciężarówki Sany SY5133THBE łączy w sobie wysoką wydajność z wyjątkową trwałością w zastosowaniach budowlanych do zadań ciężkich. Zaprojektowana z myślą o wydajności i niezawodności, pompa ta dostarcza do 115m³/h materiału przy maksymalnym ciśnieniu 23Mpa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka produktu | Sany |
| Pompa na podwoziu ciężarówki | Tak |
| Prędkość obrotowa | 2200 obr./min |
| Maksymalna moc silnika | 131kW |
| Masa całkowita | 13490kg |
| Data produkcji | 2019.03 |
| Maksymalna wydajność teoretyczna | 115m³/h |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 23Mpa |
Model Sany SY5133THBE.
Produkowana w Chinach.
Maksymalna wydajność pompowania 140m³/h.
Maksymalny zasięg pionowy 53,3m.