Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Zoomlion
Numer modelu: ZLJ5143THBEF
|
Marka produktu:
|
DONGFENG
|
Prędkość obrotowa:
|
2300 obr./min
|
Data produkcji:
|
2023.02
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
100 m3/godz
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
23 MPa
|
masa brutto:
|
13605 kg
|
Maksymalna moc silnika:
|
150KW
|
|
Marka produktu:
|
DONGFENG
|
|
Prędkość obrotowa:
|
2300 obr./min
|
|
Data produkcji:
|
2023.02
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
100 m3/godz
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
23 MPa
|
|
masa brutto:
|
13605 kg
|
|
Maksymalna moc silnika:
|
150KW
|
Pompa boomowa montowana na ciężarówce Dongfeng to solidna i wytrzymała maszyna zaprojektowana dla optymalnej wydajności w aplikacjach pompowania betonu. Przy masie brutto 13605 kg zamontowanej na solidnym podwoziu ciężarówki zapewnia maksymalną stabilność i bezpieczeństwo podczas pracy.
Wyposażony w mocny silnik osiągający 2300 obr./min, pompa ta działa z dużymi prędkościami w celu wydajnego pompowania dużych objętości betonu. Jego maksymalne ciśnienie teoretyczne 23 MPa i moc 100 m3/h sprawiają, że jest idealny zarówno dla dużych placów budowy, jak i mniejszych projektów.
| Atrybut produktu | Wartość |
|---|---|
| Marka produktu | Dongfeng |
| Maksymalna moc silnika | 150 kW |
| Masa brutto | 13605 kg |
| Prędkość obrotowa | 2300 rpm |
| Data produkcji | 2023.02 |
| Max teoretyczne wyjście | 100m³/h |
| Max teoretyczne ciśnienie | 23MPA |
Ta pompa montowana na ciężarówce jest idealna do projektów wymagających wysokiej objętości betonu z wydajnością. Jego maksymalna zdolność ciśnienia 23MPA sprawia, że nadaje się do różnych zastosowań, od budowy mieszkalnej do komercyjnej.
Projekt montowany na ciężarówkach umożliwia łatwy transport przez budynki i dostęp do trudnych obszarów, takich jak budynki wieżowce. Wyróżnia się w zalewaniu fundamentów, ścian, płyt, podjazdów i innych elementów strukturalnych.
Dostosuj pompę montowaną na ciężarówce, aby spełnić określone wymagania projektu. Wyprodukowana w Chinach (luty 2023) pompa ta łączy niezawodność ciężarówki Dongfeng z technologią pompowania Zoomlion dla optymalnej wydajności.