Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Sany
Numer modelu: SY5133THBE
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
23 MPa
|
masa brutto:
|
13490 kg
|
Data produkcji:
|
2019.03
|
Maksymalna moc silnika:
|
180 kW
|
Marka produktu:
|
Sany
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
115m³/godz
|
Prędkość obrotowa:
|
2500 obr./min
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
23 MPa
|
|
masa brutto:
|
13490 kg
|
|
Data produkcji:
|
2019.03
|
|
Maksymalna moc silnika:
|
180 kW
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
115m³/godz
|
|
Prędkość obrotowa:
|
2500 obr./min
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 23Mpa |
| Masa całkowita | 13490kg |
| Data produkcji | 2019.03 |
| Maksymalna moc silnika | 180kW |
| Marka produktu | Sany |
| Maksymalna wydajność teoretyczna | 115m³/h |
| Prędkość obrotowa | 2500 obr./min |
Pompa wysięgnikowa Sany montowana na ciężarówce zapewnia wyjątkową wydajność dzięki maksymalnemu ciśnieniu 23Mpa i wydajności 115m³/h. Zaprojektowany do dużych projektów budowlanych, ten potężny sprzęt posiada silnik o mocy 180kW i prędkość obrotową 2500 obr./min, aby sprostać najbardziej wymagającym wymaganiom dotyczącym wylewania betonu.
| Marka produktu | Sany |
| Nazwa produktu | Pompa wysięgnikowa montowana na ciężarówce |
| Maksymalna wydajność teoretyczna | 115m³/h |
| Maksymalna moc silnika | 180kW |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 23Mpa |
| Prędkość obrotowa | 2500 obr./min |
| Masa całkowita | 13490kg |
| Data produkcji | 2019.03 |
Ta pompa montowana na ciężarówce doskonale sprawdza się w różnych scenariuszach budowlanych:
O: Maksymalna wydajność pompowania wynosi 120 metrów sześciennych na godzinę.
O: Maksymalny zasięg pionowy wynosi 55 metrów.
O: Pompa wysięgnikowa Sany SY5133THBE montowana na ciężarówce jest produkowana w Chinach.
O: Funkcje bezpieczeństwa obejmują hydrauliczny zawór bezpieczeństwa, ochronę przed przeciążeniem i przycisk zatrzymania awaryjnego.