Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Sany
Numer modelu: SY5133THBE
|
masa brutto:
|
13490 kg
|
Marka produktu:
|
Sany
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
115m³/godz
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
23 MPa
|
Prędkość obrotowa:
|
2200 obr./min
|
Maksymalna moc silnika:
|
131KW
|
Data produkcji:
|
2019.03
|
|
masa brutto:
|
13490 kg
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
115m³/godz
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
23 MPa
|
|
Prędkość obrotowa:
|
2200 obr./min
|
|
Maksymalna moc silnika:
|
131KW
|
|
Data produkcji:
|
2019.03
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Masa brutto | 13490 kg |
| Marka | Sany |
| Maksymalna wydajność teoretyczna | 115 m³/h |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 23 MPa |
| Prędkość obrotowa | 2200 obr./min |
| Maksymalna moc silnika | 131 kW |
| Data produkcji | 2019.03 |
| Numer modelu | SY5133THBE |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 23 MPa |
| Data produkcji | 2019.03 |
| Masa brutto | 13490 kg |
| Maksymalna moc silnika | 131 kW |