Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SANY
Numer modelu: SYM5230THB
|
Data produkcji:
|
2019.08
|
maksymalne ciśnienie teoretyczneul:
|
13 MPa
|
Marka:
|
Sany
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
120m³/godz
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
37m
|
Marka produktu:
|
Sany
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
32m
|
|
Data produkcji:
|
2019.08
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczneul:
|
13 MPa
|
|
Marka:
|
Sany
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
120m³/godz
|
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
37m
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
32m
|
| Marka | SANY |
| Data produkcji | sierpień 2019 r. |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 13Mpa |
| Maksymalna teoretyczna moc wyjściowa | 120 m3/h |
| Maksymalny zasięg pionowy | 37m |
| Maksymalny zasięg poziomy | 32 m |
| kąt obrotu | 360° |
| Masa brutto | 23,000kg |
| Numer modelu | SYM5230THB |
To...Ciężarówka do pompowania betonu SANY SYM5230THBZ możliwością obrotu o 360° i imponującym zasięgiem pionowym 37m,Ta jednostka zapewnia wszechstronne rozwiązania w zakresie umieszczania betonu.
Pompa zapewnia maksymalną teoretyczną moc 120 m3/h przy ciśnieniu 13 Mpa, co czyni ją odpowiednią do wymagających zadań pompowania betonu w różnych warunkach przemysłowych.
Ta ciężarówka z pompą betonową jest przeznaczona do:
To jest ciężarówka z betonową pompą SANY SYM5230THB.
Ciężarówka pompowa jest produkowana w Chinach przez SANY.
Masa brutto wynosi 23 000 kg (23 tony).
Długość wyciągu wynosi 52 metry.