Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Zoomlion
Numer modelu: ZLJ5280THBJF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 SET
Cena: Zbywalny
|
masa brutto:
|
28000 kg
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
8/15Mpa
|
Data produkcji:
|
2021.7
|
Znamionowe ciśnienie robocze:
|
35MPa
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
100/60m3/h
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
38 mln
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
Maksymalna głębokość tkaniny:
|
29,68 m
|
|
masa brutto:
|
28000 kg
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
8/15Mpa
|
|
Data produkcji:
|
2021.7
|
|
Znamionowe ciśnienie robocze:
|
35MPa
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
100/60m3/h
|
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
38 mln
|
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
|
Maksymalna głębokość tkaniny:
|
29,68 m
|
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka produktu | Zoomlion |
| Maksymalny zasięg pionowy | 43 m |
| Masa brutto | 28 000 kg |
| Maksymalny zasięg poziomego | 38m |
| Max teoretyczne wyjście | 100/60 m3/h |
| Max teoretyczne ciśnienie | 8/15mpa |
| Maksymalna głębokość tkaniny | 29,68 m |
| Data produkcji | Lipiec 2021 |
| Oceniona presja robocza | 35MPA |
| Kąt obrotu | 360 ° |