Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Sany
Numer modelu: ZLJ5442THBBE
|
Marka produktu:
|
Sany
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
53m
|
Marka:
|
BENZ
|
masa brutto:
|
44000kg
|
maksymalne ciśnienie teoretyczneul:
|
11MPa
|
Data produkcji:
|
2021.03
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
59m
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
180M³/godz
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
53m
|
|
Marka:
|
BENZ
|
|
masa brutto:
|
44000kg
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczneul:
|
11MPa
|
|
Data produkcji:
|
2021.03
|
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
59m
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
180M³/godz
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Marka produktu | Sany |
| Numer modelu | ZLJ5442THBBE |
| Max poziomy zasięg | 53 m |
| Maksymalny zasięg pionowy | 59m |
| Max teoretyczne ciśnienie | 11mpa |
| Max teoretyczne wyjście | 180 m3/h |
| Kąt obrotu | 360 ° |
| Masa brutto | 44000 kg |
| Data produkcji | 2021.03 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |