Product Details
Place of Origin: china
Brand Name: Zoomlion
Model Number: ZLJ5280THBJF
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1 set
Price: Negotiable
|
Gross Mass:
|
28000kg
|
Max Theoretical Pressure:
|
8/15Mpa
|
Date Of Manufacture:
|
2021.7
|
Rated Working Pressure:
|
35MPa
|
Max Theoretical Output:
|
100/60m³/h
|
Max Horizontal Reach:
|
38m
|
Rotation Angle:
|
360°
|
Maximum Fabric Depth:
|
29.68m
|
|
Gross Mass:
|
28000kg
|
|
Max Theoretical Pressure:
|
8/15Mpa
|
|
Date Of Manufacture:
|
2021.7
|
|
Rated Working Pressure:
|
35MPa
|
|
Max Theoretical Output:
|
100/60m³/h
|
|
Max Horizontal Reach:
|
38m
|
|
Rotation Angle:
|
360°
|
|
Maximum Fabric Depth:
|
29.68m
|
| Parameter | Value |
|---|---|
| Product Brand | Zoomlion |
| Maximum Vertical Reach | 43m |
| Gross Mass | 28,000kg |
| Maximum Horizontal Reach | 38m |
| Max Theoretical Output | 100/60m³/h |
| Max Theoretical Pressure | 8/15MPa |
| Maximum Fabric Depth | 29.68m |
| Date of Manufacture | July 2021 |
| Rated Working Pressure | 35MPa |
| Rotation Angle | 360° |