Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Sany
Numer modelu: SYM5462THB
|
maksymalne ciśnienie teoretyczneul:
|
13 MPa
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
56m
|
Data produkcji:
|
2016.07
|
Marka:
|
Sany
|
Marka produktu:
|
Sany
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
masa brutto:
|
46000 KG
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
62m
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczneul:
|
13 MPa
|
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
56m
|
|
Data produkcji:
|
2016.07
|
|
Marka:
|
Sany
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
|
masa brutto:
|
46000 KG
|
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
62m
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 13Mpa |
| Maksymalny zasięg poziomy | 56m |
| Data produkcji | 2016.07 |
| Marka | Sany |
| Kąt obrotu | 360° |
| Masa brutto | 46000kg |
| Maksymalny zasięg pionowy | 62m |
Dzięki maksymalnemu ciśnieniu teoretycznemu 13Mpa, ta używana pompa do betonu zapewnia wydajną i stałą pracę przy pompowaniu betonu, zaprawy i innych materiałów.
Kąt obrotu 360° umożliwia łatwe manewrowanie, umożliwiając precyzyjne umieszczanie materiału. Przy masie brutto 46000kg, pompa do betonu zachowuje doskonałą stabilność podczas pracy.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Używana Pompa do Betonu |
| Marka | Sany |
| Data produkcji | 2016.07 |
| Masa brutto | 46000kg |
| Maksymalna wydajność teoretyczna | 180m³/h |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 13Mpa |
| Maksymalny zasięg pionowy | 62m |
| Maksymalny zasięg poziomy | 56m |
| Kąt obrotu | 360° |
Spraw, aby Twoja używana pompa do betonu była wyjątkowa i dostosowana do Twoich specyficznych potrzeb dzięki naszym opcjom dostosowywania.
Nazwa marki pompy do betonu to Sany.
Numer modelu pompy do betonu to SYM5462THB.
Pompa do betonu została wyprodukowana w Chinach.
Nośność pompy do betonu będzie się różnić w zależności od konkretnego modelu. Prosimy o zapoznanie się ze specyfikacją produktu, aby uzyskać więcej informacji.