Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SANY
Numer modelu: SYM5538THB
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 SET
Cena: Zbywalny
|
masa brutto:
|
53000 kg
|
Marka produktu:
|
Sany
|
Marka:
|
Sany
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
70m
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
13 MPa
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
180M³/godz
|
Data produkcji:
|
2021.02
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
|
masa brutto:
|
53000 kg
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
Marka:
|
Sany
|
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
70m
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
13 MPa
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
180M³/godz
|
|
Data produkcji:
|
2021.02
|
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
| Masa całkowita | 53000kg |
| Marka | SANY |
| Maksymalny zasięg pionowy | 70m |
| Maksymalny zasięg poziomy | 68m |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 13Mpa |
| Maksymalna wydajność teoretyczna | 180m³/h |
| Kąt obrotu | 360° |
| Data produkcji | Luty 2021 |