Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SANY
Numer modelu: SYM5440THBV
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 SET
Cena: Zbywalny
|
Marka produktu:
|
Sany
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
180M³/godz
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
62m
|
Marka:
|
Sany
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
13 MPa
|
Data produkcji:
|
2021.01
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
56m
|
masa brutto:
|
44000kg
|
|
Marka produktu:
|
Sany
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
180M³/godz
|
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
62m
|
|
Marka:
|
Sany
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczne:
|
13 MPa
|
|
Data produkcji:
|
2021.01
|
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
56m
|
|
masa brutto:
|
44000kg
|
Ta zregenerowana pompa do betonu SANY zapewnia wyjątkową wydajność z maksymalną teoretyczną wydajnością 180 m³/h i ciśnieniem 13 MPa, co czyni ją idealną do wymagających projektów budowlanych.
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Marka | SANY |
| Numer modelu | SYM5440THBV |
| Maksymalna wydajność teoretyczna | 180 m³/h |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 13 MPa |
| Maksymalny zasięg pionowy | 62 m |
| Maksymalny zasięg poziomy | 56 m |
| Masa całkowita | 44000 kg |
| Kąt obrotu | 360° |
| Data produkcji | Styczeń 2021 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
Ta wszechstronna pompa do betonu jest odpowiednia dla:
Oferujemy usługi dostosowywania, aby dopasować pompę do betonu do konkretnych wymagań Twojego projektu. Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby.
1 zestaw (pojedyncza jednostka)
Chiny
Do negocjacji w oparciu o konfigurację i szczegóły zamówienia
47,3 metra