Product Details
Place of Origin: china
Brand Name: SANY
Model Number: SYM5538THB
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1 set
Price: Negotiable
|
Gross Mass:
|
53000kg
|
Product Brand:
|
SANY
|
Date Of Manufacture:
|
2021.02
|
Max Theoretical Pressure:
|
13Mpa
|
Rotation Angle:
|
360°
|
Max Theoretical Output:
|
180m³/h
|
Brand:
|
SANY
|
Max Vertical Reach:
|
70m
|
|
Gross Mass:
|
53000kg
|
|
Product Brand:
|
SANY
|
|
Date Of Manufacture:
|
2021.02
|
|
Max Theoretical Pressure:
|
13Mpa
|
|
Rotation Angle:
|
360°
|
|
Max Theoretical Output:
|
180m³/h
|
|
Brand:
|
SANY
|
|
Max Vertical Reach:
|
70m
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Gross Mass | 53000kg |
| Brand | SANY |
| Manufacture Date | 2021.02 |
| Max Theoretical Pressure | 13Mpa |
| Rotation Angle | 360° |
| Max Theoretical Output | 180m³/h |
| Max Vertical Reach | 70m |
| Max Horizontal Reach | 68m |
| Brand Name | SANY |
| Model Number | SYM5538THB |
| Place of Origin | China |