Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: excavator
Numer modelu: E675F
|
Rodzaj wiadra:
|
Łopatka z tyłu
|
Moc nominalna:
|
39 kW/2100 obrotów na sekundę
|
Wydrukowanie × uderzenie:
|
98 mm × 110 mm
|
nacisk kontaktu z podłożem:
|
34,5 Kpa
|
Rodzaj silnika:
|
Kubota V2607
|
Pojemność węgla:
|
0,3 (0,16-0,34) m3
|
Siła kopania łyżki:
|
50KN
|
Masa eksploatacyjna całej maszyny:
|
7700kg
|
|
Rodzaj wiadra:
|
Łopatka z tyłu
|
|
Moc nominalna:
|
39 kW/2100 obrotów na sekundę
|
|
Wydrukowanie × uderzenie:
|
98 mm × 110 mm
|
|
nacisk kontaktu z podłożem:
|
34,5 Kpa
|
|
Rodzaj silnika:
|
Kubota V2607
|
|
Pojemność węgla:
|
0,3 (0,16-0,34) m3
|
|
Siła kopania łyżki:
|
50KN
|
|
Masa eksploatacyjna całej maszyny:
|
7700kg
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Typ Łyżki | Łyżka Wsteczna |
| Moc Znamionowa | 39kW/2100rpm |
| Średnica cylindra × Skok tłoka | 98mm×110mm |
| Nacisk na Podłoże | 34.5Kpa |
| Typ Silnika | Kubota V2607 |
| Pojemność Łyżki | 0.3(0.16-0.34)m³ |
| Siła Kopania Łyżki | 50kN |
| Masa Operacyjna | 7700kg |
Ta solidna koparka o masie 7700 kg charakteryzuje się stabilną konstrukcją przeznaczoną do ciężkich zadań. Zasilana silnikiem Kubota V2607 o mocy 39kW/2100rpm, zapewnia wysoki moment obrotowy i moc do wydajnego kopania trudnych materiałów. Zoptymalizowana konfiguracja średnicy cylindra 98mm×110mm i skoku tłoka zwiększa efektywność paliwową, jednocześnie redukując emisje.
Pojemność łyżki koparki wynosząca 0,3 (0,16-0,34) m³ umożliwia efektywne przemieszczanie gleby, skał i gruzu. Dobrze utrzymany układ hydrauliczny zapewnia płynną, precyzyjną pracę dla maksymalnej produktywności i dokładności.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer Modelu | E675F |
| Moc Znamionowa | 39kW/2100rpm |
| Pojemność Łyżki | 0.3(0.16-0.34)m³ |
| Typ Łyżki | Łyżka Wsteczna |
| Siła Kopania Łyżki | 50kN |
| Masa Operacyjna | 7700kg |
Model koparki E675F z silnikiem Kubota V2607 jest idealny do różnych wymagających zadań:
Oferujemy elastyczne dostosowywanie, aby spełnić Twoje specyficzne wymagania: