Product Details
Place of Origin: China
Brand Name: Sany
Model Number: SY5230THBF
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1
|
Emission Standard:
|
China VI
|
Horizontal Length Of Boom:
|
32m
|
Vertical Depth Of Boom:
|
25m
|
Minimum Unfolding Height:
|
8m
|
Low-pressure Theoretical Concrete Discharge Capacity:
|
120m³/h
|
High-pressure Theoretical Concrete Displacement:
|
70m³/h
|
Low Pressure Of Theoretical Pumping Pressure:
|
8MPa
|
High Theoretical Pumping Pressure (high Pressure):
|
3MPa
|
|
Emission Standard:
|
China VI
|
|
Horizontal Length Of Boom:
|
32m
|
|
Vertical Depth Of Boom:
|
25m
|
|
Minimum Unfolding Height:
|
8m
|
|
Low-pressure Theoretical Concrete Discharge Capacity:
|
120m³/h
|
|
High-pressure Theoretical Concrete Displacement:
|
70m³/h
|
|
Low Pressure Of Theoretical Pumping Pressure:
|
8MPa
|
|
High Theoretical Pumping Pressure (high Pressure):
|
3MPa
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Emission Standard | China VI |
| Horizontal Length of Boom | 32m |
| Vertical Depth of Boom | 25m |
| Minimum Unfolding Height | 8m |
| Low-Pressure Concrete Discharge Capacity | 120m³/h |
| High-Pressure Concrete Displacement | 70m³/h |
| Low Pressure Pumping Pressure | 8MPa |
| High Pressure Pumping Pressure | 13MPa |