Szczegóły produktu
Place of Origin: China
Nazwa handlowa: SANY
|
Max Load:
|
10 tons
|
Max Radius:
|
60m
|
Free-Standing Height:
|
40m
|
Attached Height:
|
150m
|
Slewing Speed:
|
0.8 rpm
|
Luffing Speed:
|
50m/min
|
|
Max Load:
|
10 tons
|
|
Max Radius:
|
60m
|
|
Free-Standing Height:
|
40m
|
|
Attached Height:
|
150m
|
|
Slewing Speed:
|
0.8 rpm
|
|
Luffing Speed:
|
50m/min
|
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 10 ton |
| Maksymalny promień | 60 m |
| Wysokość wolnostojąca | 40 m |
| Wysokość mocowania | 150 m |
| Prędkość obrotu | 0,8 obr./min |
| Prędkość podnoszenia | 50 m/min |
| Prędkość wciągania | 10-50 m/min |