Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Zoomlion
Numer modelu: ZLJ5440THBSF
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
63 mln
|
Marka produktu:
|
ZOOMLION
|
Marka:
|
ZOOMLION
|
Data produkcji:
|
2020.10
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
57m
|
maksymalne ciśnienie teoretyczneul:
|
11MPa
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
180M³/godz
|
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
63 mln
|
|
Marka produktu:
|
ZOOMLION
|
|
Marka:
|
ZOOMLION
|
|
Data produkcji:
|
2020.10
|
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
57m
|
|
maksymalne ciśnienie teoretyczneul:
|
11MPa
|
|
Maksymalna wydajność teoretyczna:
|
180M³/godz
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| kąt obrotu | 360° |
| Maksymalny zasięg pionowy | 63m |
| Marka | Zoomlion |
| Data produkcji | 2020.10 |
| Maksymalny zasięg poziomy | 57m |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 11Mpa |
| Maksymalna teoretyczna moc wyjściowa | 180 m3/h |
To...Zoomlion używana ciężarówkaoferuje wyjątkowe osiągi63m maksymalny zasięg pionowydo budowy wieżowców iMaksymalny poziomy zasięg 57mdla szerokiego zasięgu bez częstego przemieszczania.
Wyprodukowany w październiku 2020 roku, ten dokładnie zbadany i przetestowany sprzęt zapewnia niezawodną wydajność pomimo bycia używanym,zapewnienie większej wydajności i wydajności w projektach budowlanych.
| Data produkcji | 2020.10 |
| Maksymalny zasięg pionowy | 63m |
| Maksymalny zasięg poziomy | 57m |
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 11Mpa |
| Masa brutto | 44000 kg |
| kąt obrotu | 360° |
Z jego180 m3/h maksymalna teoretyczna moc, ta ciężarówka pompowa jest idealna do:
W sprawie44000 kg masy bruttozapewnia stabilność na różnych terenach, a kompleksowe elementy bezpieczeństwa chronią operatorów i personel placówki roboczej.
Zastosować swoją Zoomlion używaną ciężarówkę z tymi specyfikacjami: