Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Zoomlion
Numer modelu: ZLJ5280THBJF
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie: 1 SET
Cena: Zbywalny
|
Marka produktu:
|
ZOOMLION
|
masa brutto:
|
28000 kg
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
43m
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
38 mln
|
Maksymalna głębokość tkaniny:
|
29,68 m
|
Data produkcji:
|
2021.7
|
Znamionowe ciśnienie robocze:
|
35MPa
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
|
Marka produktu:
|
ZOOMLION
|
|
masa brutto:
|
28000 kg
|
|
Maksymalny zasięg w pionie:
|
43m
|
|
Maksymalny zasięg poziomy:
|
38 mln
|
|
Maksymalna głębokość tkaniny:
|
29,68 m
|
|
Data produkcji:
|
2021.7
|
|
Znamionowe ciśnienie robocze:
|
35MPa
|
|
Kąt obrotu:
|
360°
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Marka produktu | Zoomlion |
| Masa brutto | 28000 kg |
| Maksymalny zasięg pionowy | 43m |
| Maksymalny zasięg poziomy | 38m |
| Maksymalna głębokość tkaniny | 29.68m |
| Data produkcji | 2021.7 |
| Narysowane ciśnienie robocze | 35MPa |
| kąt obrotu | 360° |
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie teoretyczne | 8/15Mpa |
| Maksymalna teoretyczna moc wyjściowa | 100/60 m3/h |
| kąt obrotu | 360° |
| Masa brutto | 28000 kg |