Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Zoomlion
Numer modelu: ZLJ5331JQZ25V
|
Maksymalna nominalna zdolność podnoszenia:
|
25000 kg
|
maks. moc netto silnika:
|
215KW
|
silnik - moc znamionowa:
|
220 kW
|
Model silnika:
|
WP7.300E51
|
Kraj produkcyjny:
|
Chiny
|
Całkowite wymiary:
|
12870 mm * 2550 mm * 3520 mm
|
Maksymalna dopuszczalna masa całkowita:
|
33240 kg
|
Data produkcji:
|
2017.11
|
|
Maksymalna nominalna zdolność podnoszenia:
|
25000 kg
|
|
maks. moc netto silnika:
|
215KW
|
|
silnik - moc znamionowa:
|
220 kW
|
|
Model silnika:
|
WP7.300E51
|
|
Kraj produkcyjny:
|
Chiny
|
|
Całkowite wymiary:
|
12870 mm * 2550 mm * 3520 mm
|
|
Maksymalna dopuszczalna masa całkowita:
|
33240 kg
|
|
Data produkcji:
|
2017.11
|
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Maks. Udźwig Nominalny | 25000kg |
| Maks. Moc Netto Silnika | 215kW |
| Silnik - Moc Znamionowa | 220kW |
| Model Silnika | WP7.300E51 |
| Kraj Produkcji | Chiny |
| Wymiary Zewnętrzne | 12870mm × 2550mm × 3520mm |
| Maksymalna Dopuszczalna Masa Całkowita | 33240kg |
| Data Produkcji | Listopad 2017 |
Używany żuraw samochodowy Zoomlion ZLJ5331JQZ25V to potężna i wszechstronna maszyna przeznaczona do ciężkich operacji podnoszenia. Wyprodukowany w listopadzie 2017 roku, ten solidny sprzęt posiada silnik o mocy 220kW i imponującą zdolność podnoszenia 25 ton, co czyni go idealnym do wymagających zastosowań przemysłowych.
Przemysł Budowlany: Idealny do podnoszenia i transportu ciężkich materiałów, takich jak belki stalowe, płyty betonowe i konstrukcje prefabrykowane na placach budowy.
Sektor Transportowy: Zdolny do przemieszczania dużych kontenerów towarowych i obsługi operacji załadunku/rozładunku statków dzięki swojej potężnej zdolności 25 ton.
Zakłady Produkcyjne: Idealny do obsługi ciężkich maszyn, sprzętu i materiałów w środowiskach produkcji przemysłowej.