جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: Zoomlion
شماره مدل: ZLJ5331JQZ25V
|
حداکثر ظرفیت بلند کردن:
|
25000 کیلوگرم
|
حداکثر قدرت خالص موتور:
|
215 کیلووات
|
موتور - قدرت نامی:
|
220 کیلو وات
|
مدل موتور:
|
WP7.300E51
|
کشور تولید:
|
چین
|
ابعاد کلی:
|
12870mm*2550mm*3520mm
|
حداکثر مجاز مجموع جرم:
|
33240 کیلوگرم
|
تاریخ ساخت:
|
2017.11
|
|
حداکثر ظرفیت بلند کردن:
|
25000 کیلوگرم
|
|
حداکثر قدرت خالص موتور:
|
215 کیلووات
|
|
موتور - قدرت نامی:
|
220 کیلو وات
|
|
مدل موتور:
|
WP7.300E51
|
|
کشور تولید:
|
چین
|
|
ابعاد کلی:
|
12870mm*2550mm*3520mm
|
|
حداکثر مجاز مجموع جرم:
|
33240 کیلوگرم
|
|
تاریخ ساخت:
|
2017.11
|
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت بلند کردن | 25000kg |
| حداکثر قدرت خالص موتور | ۲۱۵ کیلو وات |
| قدرت نامی موتور | 220kW |
| مدل موتور | WP7.300E51 |
| کشور تولید | چین |
| ابعاد کلی | 12870mm × 2550mm × 3520mm |
| حداکثر جرم مجاز | 33240 کیلوگرم |
| تاریخ تولید | نوامبر 2017 |
کامیون جرثقیل استفاده شده زوملیون ZLJ5331JQZ25V یک ماشین قدرتمند و همه کاره است که برای عملیات بلند کردن سنگین طراحی شده است. در نوامبر 2017 تولید شد ،این تجهیزات قوی دارای یک موتور 220kW و ظرفیت کششی 25 تن قابل توجه است، که آن را برای کاربردهای صنعتی مطلوب می کند.
صنعت ساخت و ساز:ایده آل برای بلند کردن و حمل مواد سنگین مانند تخته های فولادی، تخته های بتنی و سازه های پیش ساخته در سایت های ساختمانی.
بخش حمل و نقل:قادر به حرکت کانتینرهای بزرگ بار و مدیریت عملیات بارگیری/فروری کشتی با ظرفیت قدرتمند 25 تن.
کارخانه های تولیدی:مناسب برای دست زدن به ماشین آلات سنگین، تجهیزات و مواد در محیط های تولید صنعتی.