Product Details
Place of Origin: China
Brand Name: Zoomlion
Model Number: ZLJ5550THBKF
|
Date Of Manufacture:
|
2022.07
|
Brand:
|
Zoomlion
|
Product Brand:
|
Zoomlion
|
Max Vertical Reach:
|
70m
|
Max Horizontal Reach:
|
64m
|
Rotation Angle:
|
360°
|
Max Theoretical Output:
|
180m³/h
|
Gross Mass:
|
55000kg
|
|
Date Of Manufacture:
|
2022.07
|
|
Brand:
|
Zoomlion
|
|
Product Brand:
|
Zoomlion
|
|
Max Vertical Reach:
|
70m
|
|
Max Horizontal Reach:
|
64m
|
|
Rotation Angle:
|
360°
|
|
Max Theoretical Output:
|
180m³/h
|
|
Gross Mass:
|
55000kg
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Brand | Zoomlion |
| Manufacture Date | July 2022 |
| Max Vertical Reach | 70m |
| Max Horizontal Reach | 64m |
| Rotation Angle | 360° |
| Max Theoretical Output | 180m³/h |
| Gross Mass | 55,000kg |
| Max Theoretical Pressure | 12Mpa |