Product Details
Place of Origin: China
Brand Name: Sany
Model Number: SYM5290THBES
|
Max Theoretical Pressul:
|
13Mpa
|
Max Vertical Reach:
|
43m
|
Gross Mass:
|
29000kg
|
Date Of Manufacture:
|
2021.02
|
Rotation Angle:
|
360°
|
Max Horizontal Reach:
|
38m
|
Max Theoretical Output:
|
120m³/h
|
Brand:
|
Sany
|
|
Max Theoretical Pressul:
|
13Mpa
|
|
Max Vertical Reach:
|
43m
|
|
Gross Mass:
|
29000kg
|
|
Date Of Manufacture:
|
2021.02
|
|
Rotation Angle:
|
360°
|
|
Max Horizontal Reach:
|
38m
|
|
Max Theoretical Output:
|
120m³/h
|
|
Brand:
|
Sany
|
| Max Theoretical Pressure | 13Mpa |
|---|---|
| Max Vertical Reach | 43m |
| Gross Mass | 29000kg |
| Manufacture Date | February 2021 |
| Rotation Angle | 360° |
| Max Horizontal Reach | 38m |
| Max Theoretical Output | 120m³/h |
| Brand | Sany |