Product Details
Place of Origin: China
Brand Name: Sany
Model Number: SYM5462THB
|
Rotation Angle:
|
360°
|
Max Horizontal Reach:
|
56m
|
Brand:
|
Sany
|
Date Of Manufacture:
|
2016.07
|
Max Theoretical Pressul:
|
13Mpa
|
Product Brand:
|
Sany
|
Gross Mass:
|
46000kg
|
Max Vertical Reach:
|
62m
|
|
Rotation Angle:
|
360°
|
|
Max Horizontal Reach:
|
56m
|
|
Brand:
|
Sany
|
|
Date Of Manufacture:
|
2016.07
|
|
Max Theoretical Pressul:
|
13Mpa
|
|
Product Brand:
|
Sany
|
|
Gross Mass:
|
46000kg
|
|
Max Vertical Reach:
|
62m
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Brand | Sany |
| Model Number | SYM5462THB |
| Manufacture Date | July 2016 |
| Max Horizontal Reach | 56m |
| Max Vertical Reach | 62m |
| Max Theoretical Pressure | 13Mpa |
| Max Theoretical Output | 180m³/h |
| Rotation Angle | 360° |
| Gross Mass | 46000kg |