Product Details
Place of Origin: China
Brand Name: Sany
Model Number: SYM5340THB
|
Product Brand:
|
SANY
|
Date Of Manufacture:
|
2020.05
|
Rotation Angle:
|
360°
|
Brand:
|
SANY
|
Max Theoretical Output:
|
170m³/h
|
Gross Mass:
|
34000kg
|
Max Horizontal Reach:
|
44m
|
Max Theoretical Pressul:
|
12Mpa
|
|
Product Brand:
|
SANY
|
|
Date Of Manufacture:
|
2020.05
|
|
Rotation Angle:
|
360°
|
|
Brand:
|
SANY
|
|
Max Theoretical Output:
|
170m³/h
|
|
Gross Mass:
|
34000kg
|
|
Max Horizontal Reach:
|
44m
|
|
Max Theoretical Pressul:
|
12Mpa
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Product Brand | SANY |
| Model Number | SYM5340THB |
| Date of Manufacture | May 2020 |
| Rotation Angle | 360° |
| Max Theoretical Output | 170m³/h |
| Gross Mass | 34000kg |
| Max Horizontal Reach | 44m |
| Max Vertical Reach | 49m |
| Max Theoretical Pressure | 12Mpa |