Product Details
Place of Origin: China
Brand Name: Sany
Model Number: SYM5465THBF
|
Max Vertical Reach:
|
62m
|
Max Horizontal Reach:
|
55m
|
Date Of Manufacture:
|
2023.03
|
Gross Mass:
|
46000kg
|
Product Brand:
|
SANY
|
Brand:
|
SANY
|
Max Theoretical Output:
|
180m³/h
|
Max Theoretical Pressul:
|
13Mpa
|
|
Max Vertical Reach:
|
62m
|
|
Max Horizontal Reach:
|
55m
|
|
Date Of Manufacture:
|
2023.03
|
|
Gross Mass:
|
46000kg
|
|
Product Brand:
|
SANY
|
|
Brand:
|
SANY
|
|
Max Theoretical Output:
|
180m³/h
|
|
Max Theoretical Pressul:
|
13Mpa
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Max Vertical Reach | 62m |
| Max Horizontal Reach | 55m |
| Date of Manufacture | 2023.03 |
| Gross Mass | 46000kg |
| Brand | SANY |
| Max Theoretical Output | 180m³/h |
| Max Theoretical Pressure | 13Mpa |
| Rotation Angle | 360° |