Product Details
Place of Origin: china
Brand Name: Zoomlion
Model Number: ZLJ5350THBBE
Payment & Shipping Terms
Minimum Order Quantity: 1 set
Price: Negotiable
|
Brand:
|
SANY
|
Max Theoretical Output:
|
120m³/h
|
Max Vertical Reach:
|
37m
|
Rotation Angle:
|
360°
|
Max Theoretical Pressure:
|
13Mpa
|
Date Of Manufacture:
|
2020.06
|
Max Horizontal Reach:
|
32m
|
Product Brand:
|
Zoomlion
|
|
Brand:
|
SANY
|
|
Max Theoretical Output:
|
120m³/h
|
|
Max Vertical Reach:
|
37m
|
|
Rotation Angle:
|
360°
|
|
Max Theoretical Pressure:
|
13Mpa
|
|
Date Of Manufacture:
|
2020.06
|
|
Max Horizontal Reach:
|
32m
|
|
Product Brand:
|
Zoomlion
|
| Attribute | Value |
|---|---|
| Brand | SANY/Zoomlion |
| Max Theoretical Output | 120m³/h |
| Max Vertical Reach | 37m |
| Rotation Angle | 360° |
| Max Theoretical Pressure | 13Mpa |
| Max Horizontal Reach | 32m |
| Gross Mass | 23000kg |
| Manufacture Date | June 2020 |