Szczegóły produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Zoomlion
Numer modelu: ZLJ5420JQH6
|
Model silnika:
|
YCK08350-61
|
Maksymalna dopuszczalna masa całkowita:
|
41600 kg
|
Kraj produkcyjny:
|
Chiny
|
silnik - moc znamionowa:
|
257 tydz
|
Data produkcji:
|
2024.8
|
maks. moc netto silnika:
|
253 tydz
|
Całkowita masa własna pojazdu:
|
13700 kg
|
Maksymalna nominalna zdolność podnoszenia:
|
50000QK
|
|
Model silnika:
|
YCK08350-61
|
|
Maksymalna dopuszczalna masa całkowita:
|
41600 kg
|
|
Kraj produkcyjny:
|
Chiny
|
|
silnik - moc znamionowa:
|
257 tydz
|
|
Data produkcji:
|
2024.8
|
|
maks. moc netto silnika:
|
253 tydz
|
|
Całkowita masa własna pojazdu:
|
13700 kg
|
|
Maksymalna nominalna zdolność podnoszenia:
|
50000QK
|
| Model silnika | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
|---|---|
| Maksymalna dopuszczalna masa całkowita | 41600 kg |
| Kraj produkcji | Chiny |
| Moc znamionowa silnika | 257wk |
| Data produkcji | sierpień 2024 r. |
| Maksymalna moc netto silnika | 253tk |
| Całkowita masa pojazdu na obrzeżach | 13700 kg |
| Maksymalna nominalna zdolność podnoszenia | 50000QK |
| Nazwa produktu | Pojazd hydrauliczny |
|---|---|
| Marka | Zoomlion |
| Numer modelu | ZLJ5420JQH6 |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Całkowita masa pojazdu na obrzeżach | 13700 kg |
| Model silnika | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |